Zespół Pomocy Psychologiczno - Pedagogicznej

Zespół PPP tworzą osoby o wysokich kompetencjach. Dzięki ich doświadczeniu i zaangażowaniu jesteśmy w stanie dobrze odpowiadać na specjalne potrzeby dzieci z niepełnosprawnościami.

• Pani Ania, szkolna psycholożka, prowadzi zajęcia psychoedukacji oraz indywidualne spotkania w ramach przygotowanych programów. Szczególnie bliska jest jej praca z dziećmi ze spektrum autyzmu. Potrafi odpowiednio dobrać narzędzia edukacyjno – terapeutyczne, nawiązać bezpieczną relację z podopiecznymi. Prywatnie interesuje się pływaniem i snowboardem i tresurą psów.
  • Pan Bartek – psycholog kliniczny i terapeuta młodzieży. Specjalizuje się w pracy z pacjentami indywidualnymi, terapii grupowej oraz szkoleniach. W pracy poza problemem jednostki, swoją uwagę skupia na otaczających ją ludziach, gdyż nie da się zrozumieć człowieka bez poznania otaczającego go świata oraz sposobu, w jaki o nim opowiada. Dobrze zna potrzeby nastolatków i sposoby ich komunikacji, potrafi doskonale ich wysłuchać.
  • Pani Agata, z wykształcenia filolożka i logopedka. W swojej pracy najczęściej prowadzi terapię dzieci z wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy, afazją dziecięcą, zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz dysleksją. Podczas terapii, na pierwszym miejscu   stawia relację z dzieckiem, stara się tak prowadzić zajęcia logopedyczne, aby poza efektami terapeutycznymi, przynosiły one dzieciom radość. Prywatnie entuzjastka polskiego teatru współczesnego.
  • Pani Ania, terapeutka pedagogiczna.