Zespół - klasy 1-3

Nasza kadra to zespół szczególnych ludzi. Podążają za dziećmi, obserwują ich pracę, inspirują do poszukiwań, pokazują sukcesy i pomagają zrozumieć, gdzie są trudności i jak można je pokonać. Doskonale znają swoich uczniów, poświęcają im wiele uwagi, znają mocne strony.

• Pani Magda z wykształcenia biolog i nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy 1-3a, wulkan energii, uśmiech i ciągłe dążenie do rozwoju w jednej osobie. Jej pasją jest biologia, szczególnie anatomia człowieka, osteologia, antropologia. W życiu nieustannie towarzyszy jej muzyka, uwielbia wieczorami grać na gitarze oraz ukulele.
  • Pani Patrycja z wykształcenia magister kierunku poradnictwo i pomoc psychologiczna oraz doradztwo zawodowe, wychowawczyni klasy 1-3a. Zgłębia tematykę life coachingu i sztuki decoupage. Oaza spokoju.
  • Pani Ola nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i pedagog specjalny, wychowawczyni klasy 1-3ab, ceni możliwość prowadzenia każdego dziecka drogą odkrywania, badania i zaufania do poznawanego codziennie świata. Radość sprawia jej czytanie poezji, przekraczanie własnych granic, górskie wycieczki, a cechuje ogromna cierpliwość.
  • Pani Kamila nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy 1-3b, od dziecka marzyła, żeby pracować jako nauczyciel. Ciepło, spokój i uśmiech towarzyszą jej codziennie. Ceni bycie towarzyszem dziecięcych podróży do samodzielności.
  • Pani Marta od wielu lat uczy języka angielskiego niekonwencjonalnymi metodami, które angażują całe ciało i wszystkie zmysły. Chętnie przygotowuję gry realne i wirtualne do nauki języków. Spokój, uśmiech i systematyka to jest znaki rozpoznawcze.
  • Pani Kasia to wulkan energii i uśmiech, dlatego lekcje wychowania fizycznego i SKS są zawsze radosne i angażujące.
  • Pan Adam jako nauczyciel wychowania fizycznego i nauczyciel wspomagający chce pomagać dzieciom oraz młodzieży w znajdywaniu pasji, budowaniu ich poczucia własnej wartości oraz rozwiązywaniu sytuacji trudnych w możliwie jak najprostszy sposób.
  • Pani Dominika jako wychowawca świetlicy może przekazywać swoje zamiłowanie do kreatywnych i plastycznych zabaw. Jej celem zawsze była praca z dziećmi.
  • Pani Marzena od zawsze lubiła malować i rysować oraz bawić się w domowe teatrzyki. Praca, w której może przelewać swoje pasje artystyczne na wspaniałych młodych ludzi, sprawia jej ogromną satysfakcję i przyjemność. Uczy sztuki i prowadzi zajęcia teatru.