Dlaczego wybrać nas

Dlaczego my?

• Tworzymy wyjątkowe, przemyślane otoczenie przygotowane do wspierania dzieci w rozwoju – nasze sale są wyposażone w setki pomocy edukacyjnych.
  • Twoje dziecko wzrasta z bezpiecznym otoczeniu, w którym wyzwania są dopasowane do jego możliwości, a jednocześnie jest to grupa dzieci w procesie rozwojowym, w którym ciągle zdarzają się rówieśnicze problemy.
  • Oferujemy możliwość niezależności dziecka w nauce, zindywidualizowane podejście do możliwości i talentów dziecka, sposobów pracy i utrwalania wiedzy.
  • Budujemy zespół kompetentej, wyszkolonej kadry, ludzi świadomych celów i odpowiednio komunikujących z uczniami.
  • Podchodzimy holistycznie do rozwoju dziecka, dajemy szeroki wybór aktywności również muzycznych, technicznych, sportowych, artystycznych, rzemieślniczych, związanych z życiem codziennym.
  • Prowadzimy dzieci od konkretu do myślenia abstrakcyjnego w całym procesie nauczania. Dzięki zapewnionej samokontroli, dziecko samo może korygować swój sposób i wyniki pracy.
  • Rozwijamy obszar STEM, łączymy nowe technologie z metodą Montessori, wspieramy rozwój logicznego i strategicznego myślenia na zajęciach szachowych.
  • Mierzymy postępy i umiejętności dziecka i udostępniamy wgląd do nich, aby rodzice mogli omawiać z dzieckiem proces jego rozwoju.
  • Cały model pracy wspiera rozwój miękkich kompetencji uczniów, którzy są świadomi siebie, znają swoje mocne i słabe strony oraz otwarcie dyskutują na różne tematy.